Mamy kocięta !!!!        Mamy kocięta !!!!        Mamy kocięta !!!!

Home

Witam serdecznie na stronie naszej domowej hodowli kotów syberyjskich klasycznych.

Nasze koty zarejestrowane są w CCF – Cat Club Feniks należącym do Felis Polonia FPL działającej pod patronatem FIFe − Międzynarodowej Federacji Felinologicznej.

Przygodę z tymi pięknymi, słodkimi i dostojnymi kotami zapoczątkowało kupno pięknej i słodkiej koteczki Kiti. Widząc jak nasza Kiti wyrasta na piękną i słodką kotkę postanowiliśmy założyć naszą małą hodowlę .

Nasze koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, a my staramy się zapewnić im jak najlepszą opiekę i warunki do rozwoju. Zajmując się hodowlą kotów syberyjskich chcemy wnieść wkład w propagowanie i rozpowszechnianie tej pięknej rasy. Naszym celem jest hodowla zdrowych, silnych i dobrych w typie kotów syberyjskich oraz znalezienie dla nich nowych kochających je rodzin, tak, by mogły być szczęśliwe i dawać szczęście innym.

Wszystkie nasze koty objęte są regularną opieką weterynaryjną, mają wszystkie wymagane szczepienia i są odrobaczane. Posiadają aktualne testy na FelV i FIV z wynikiem ujemnym.

Zapraszamy serdecznie Państwa do wędrówki po stronie internetowej naszej hodowli kotów syberyjskich Pretty Siberian. Mamy nadzieję, że te piękne i wspaniałe zwierzęta zauroczą również Państwa z taką siłą z jaką nas zauroczyły.

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu.„Najdzikszym ze wszystkich
zwierząt był kot.
Szedł własną drogą i obojętne
mu było dokąd
ona prowadzi.”

R. Kipling

Copyright © 2011 Pretty Siberian
Telefon: +48 532 883 234, +41 076 682 77 76
Email: prettysiberian@gmx.net,
cattery@prettysiberian.com